Kontakt

SIEDZIBA GŁÓWNA

POLSKA
83-110 TCZEW,
UL. JAGIELLOŃSKA 55U
BIURO@HMS-STEEL.PL

FILIE

FILIA SZCZECIN
STOCZNIA SZCZECIŃSKA
71-642 SZCZECIN
UL. ANTOSIEWICZA 1

FILIA RZESZÓW

DZIAŁ INSPEKCYJNY

PROKURENT/ KIEROWNIK DZIAŁU INSPEKCYJNEGO
Marek Raduński
+48 794 007 212
mr@hms-steel.pl


MANAGER DS. ROZWOJU
Piotr Sławiński
+48 502 160 981
ps@hms-steel.pl


KIEROWNIK PROJEKTU
Paulina Lasota
+48 519 127 455
paulina.lasota@hms-steel.pl


SPECJALISTA DS. SPAWALNICTWA
Tomasz Koprowski
+48 733 003 214
tk@hms-steel.pl

SZKOLENIA

KORDYNATOR DS. SZKOLEŃ
Anna Snopek
+48 512 188 650
anna.snopek@hms-steel.pl

LABORATORIUM ANTYKOROZYJNE

SPECJALISTA DS. BADAŃ ANTYKOROZYJNYCH
Joanna Tkacz
+48 502 160 018
joanna.tkacz@hms-steel.pl


Kamilla Bianga
+48 504 650 111
kamilla.bianga@hms-steel.pl

SERWIS

KIEROWNIK DZIAŁU SERWISU I SPRZEDAŻY
Lech Kocaj
+48 794 601 778
lk@hms-steel.pl


KORDYNATOR DZIAŁU SERWISU
Wioleta Krzyszczak
+48 451 171 332
wioleta.krzyszczak@hms-steel.pl

ADMINISTRACJA

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH
Sandra Hegele
+48 794 375 506
sandra.hegele@hms-steel.pl